Honor roll logo

Sixth grade A

Honor Roll

Ilhan I. Ali, Lauren F. Bachmeier, Evan T. Baker, Camille R. Balbuena, Daniela Bonilla-Sanchez, Katelyn G. Bonneville, Adam S. Briese, McKenzie M. Bunnell, Jack O. Chadwick, Eden K. Chapman, Thakvika Chhay, Jadyn R. Clem, Kathryn J. Dam, Armaan S. Dhanju, Braidon S. Dukart, Miaoting Fang, Scott A. Froebe, Carolina A. Gjevre, Landon K. Gray, Victoria T. Gromacki, Amira Gure, Ashley D. Gutierrez Dejesus, Vanessa L. Haag, Aria L. Halverson-Brown, Ethan T. Happe, Jade E. Hildman, Linh Y. Hoang, Vichet A. Hoeun, Noah J. Horsnell, Justice C. Humbert, Emri J. Kabir, Avery A. Krumwiede, Hazel K. Kubisiak, Isabella R. Lagorio, Gavin D. Larson, Emma M. Legorreta, Stella B. Lobben, Cecily M. Lozano Robledo, Jane E. McGuire, Peter A. Mendez, Andrew D. Mills, Hafsa S. Mohamud, Sabirin F. Mohamud, Hannah A. Mourad, Olivia L. Murphy, Katie M. Murray, Riley O. Nelson, Jakub R. Nowak, Ousman Nyane, Alexander R. O’Konski, Bisola O. Oladokun, Joseph R. Ong, Joan K. Osebe, Justin Paz Avelino, Ben Phommachanh, Samantha M. Pond, Natalie A. Portwood, Maya D. Rajendralall, Mary A. Redden, Aubrey E. Sandbo, Owen C. Sczepanski, Riya U. Shoor, Bianca D. Sirju, Nala J. Stevenson, Dylan J. Streeter, Ruth G. Tesfaye, Nicholas G. Turlington, Matthew D. Urgiles Suarez, Minerva Uribe-Cardenas, Malayah E. Walker, Mackenzie R. Wright

Sixth grade B

Honor Roll

Sumaya Z. Abdulkadir, Ayan M. Adan, Ismail A. Ali, Suraya M. Ali, Chase J. Atkinson, Katie J. Austin, Savannah M. Bimpong, Victoria Blandon, Kristi M. Calderon, Ashley Campos Arreola, Jorge A. Cardoso Valencia, Juan Carlos Carrillo-Ruiz, Jack W. Cook, Autumn T. Duong, Ila E. Friendshuh, Andrew E. Friese, Andrew A. Giddings, Blake A. Haase, Nelson C. Hatting, Elisabeth S. Hernandez Segovia, Khalid A. Hussein, Ashlyn M. Jensen, Kathryn A. Jensen, Ian I. Jones, Kason J. Jonland, Kaden C. Krueger, Jacoby D. Lacey-Haft, Benjamin C. Lenton, Valiant Lim, Teagan J. Limberg, Samuel R. Moberg, Renee T. Murdock, Abdallah Murekezi, Ian O. Park, Quentin V. Platt, Elizabeth L. Pombert, Ruben L. Ramirez, Viviana G. Rios Villa, Ilaissa Santana, Gwenhwyfar B. Sowieja, Noah M. Spencer, Evan L. Tran, Madden T. Vongphachanh, Drew E. Weimer, Caden M. White, Tanner W. White-Sievers, Maxwell P. Winkler, Mustaf Yusuf

Seventh grade A

Honor Roll

N aidelyn Alanis Ayala, Kendrick M. Alvarado, Talan M. Baccam, Hannah L. Bacon, Addison Z. Bowlby, Henry M. Buchanan, Tina Bui, Sara M. Cadwell, Vivianna L. Chounlamountry, Claire A. Davis, Coretta M. Dawson, Logan J. Dineen, Kendra M. Distad, Krista N. Domek, Darren J. Einberger, Victoria R. Fuller, Megan E. Gerlach, Zubaydah A. Gessod, Nathan J. Gleason, Ava E. Grover, Quinn M. Hess, Greydon J. Isebrand, Zachary D. Johnson, Adam M. Krueger, Wesley B. II Krueger, Aidan J. Lanska, Grace S. Lieber, Angelina D. Ly, Timmy Mak, Madison E. Malecha, Mallory M. McAllister, Luke B. McHugh, Katherine E. Miller, Ilyas Mohamud, Andrew J. Morgan, Alyssa C. Nachand, Tyler K. Noonan, Alissondra J. Norton, Allison G. Oxborough, Ina O. Park, Ainsley J. Peters, Sara E. Russell, Johnathan L. Santelman, Kayly L. Savy, Jeremy M. Sherlock, Aditya U. Shoor, Jack A. Skoglund, Haylie B. Smith, Leonardo C. Solorio Smith, Tasha S. Somsacksy, Kenneth J. Steffen, Noah T. Steinhouse, Holly R. Streeter, Erica L. Sweet, Emalee L. Tilbury, Anna L. Tomas, Lyndsey K. Wening, Kendra M. Wood

Seventh grade B

Honor Roll

Ghazal M. Abdullah, Ibrahim A. Abdullahi, William J. Aegerter, Juan Y. Alanis Cordova, Stephanie Alvarez Cruz, Connor D. Asleson, Zacoria A. Barber, Maya J. Berc, Allison J. Borgen, Kim T. Bui, Lynn M. Bui, Maxwell E. Cadman, Kayla J. Case, Cristian A. Cerda, Isabella A. Cocco, Amanda J. Currie, Lucas J. Dam, Ladia T. Daoheuang, Arydai Dircio Vergara, Bradley V. Doan, Jessica Donjuan Gomez, Brandon A. Einberger, Adriana S. Encalada, Jonathan I. Glausser, Nicholas T. Gleason, Nyla E. Habisch, Adika M. Jr Higgins, Derek L. Jarvis, Lewis W. Jemtrud, Emily Keomanyvong, Ashley M. King, Madison R. Lanteri, Preston F. Lester, Aaliyah M. Lund, Tevin K. Manila, D’Anyka J. McGee, Sophie A. Meyers, Ian E. Mokandu, Jacob M. Neutz, Christina J. Peterson, Abagail R. Pond, Kimberlyn A. Portillo Castillo, Ian J. Robinson, Hale M. Roth, Amy V. Runov, Alex J. Sanchez Medina, Erica P. Sczepanski, Remy S. Sengmany, Kiara C. Sin, Isaac A. Sorensen, Jade C. Strayer, Amari K. Taylor, Sajani L. Teekadharry, Bailey K. Tilley, Tiena V. Tran, Fernanda J. Trujillo, Linzi J. Young, Fainet Zewdu

Eighth grade A

Honor Roll

Abdulsalam A. Abas, Grace A. Affeldt, Oscar J. Avendano Cuatro, Alexandria M. Bauer, Corrina L. Benson, Vincent H. Birch, Abigail S. Briese, Shawna M. Bruha, Cade J. Bunnell, Paige B. Calvin, Keyri L. Campos Castro, Hunter P. Chester, Leonard J. Christenson, Maxwell T. Corcoran, Chloe J. Dawson, Hailey M. Deutsch, Duy-Khang Dinh, Bruen J. Drum, Benjamin J. Edwards, Kiylah A. Franke, Bianca F. Froebe, Brandon J. Gill, John T. Goettl, Michael E. Goettl, Emma J. Gray, Lilyan J. Haller, Amanda R. Hawkins, Sydney M. Hawkins, Emily G. Hey, Elizabeth A. Hovde, Gabriel T. Hubbard, Autumn R. Janey, Liam D. Johnson, Kailyn R. Jonland, Eli H. Keirstead, Matthew J. Kennedy, Uzumati T. Lackey, Eddie Lara Gonzales, Maksim K. Litvinov, Tia D. Luong, Isabella Q. Ly, Charles D. McGuire, Alberto Meza Pimentel, Aaliyah F. Mourad, Noah M. Murigi, Madison P. Murray, Molly C. Murray, Chavy Ngov, Bryanna M. Onsongo, Cameron Pegan, Valentina A. Penaloza Ortega, Jonathan T. Peterson, Quynh-Anh N. Pham, Chayse D. Picard, Tate W. Pritchard, Khiya I. Rath, Drew T. Rian, Tristyn Sanchez, Maisy R. Scheuneman, Paige E. Schwenn, Rachel M. Shea, Evelynn K. Shero, Christian M. Sivongxay, Bryce N. Soberski, Kai M. Soliman, Aiyana L. Taipe, Olivia F. Tilbury, Dan V. Tran, Derin S. Tran, Khoi H. Tran, Julia P. Valois, Logan J. Vanguilder, Peter T. Voigt, Mckenzie M. Weller, Colin B. Westrum, Ella E. White

Eighth grade B

Honor Roll

Abdiqani Y. Abdullahi, Sahra Adan, Riyan A. Ahmed, Ashley M. Alanis Palacio, Abdiel A. Aldape-Mejia, Abdirizak N. Ali, Litzy M. Anduray Carvajal, Myrian Arellano Leon, Renee L. Biggs, Andy B. Bui, Enrique A. Calderon, Eleri A. Deaven, Audreana E. Duke, Arianna M. Evenstad, Erin G. Fretheim, Gifty B. Golegio, Diana Gomez Custodio, Alexander E. Gomez, Yanci G. Guerra Miranda, Abdiaziz M. Hassan, Niles C. Hatting, Brady F. Henry, William J. Henry, Siham A. Ibrahim, Deq H. Jama, Kelsey N. Jones, Aydin J. Kabir, Shamso H. Khalif, Ethan R. Ku, Angel Lechuga Morales, Beckett D. Lobben, Eliza K. Lorensen, Luis Angel T. Lozano, Emely V. Marin Lobos, Tobias B. Martin, Jasmine Martinez, Aliyah K. Medina Romero, Isabel T. Merid, Aisha A. Mohamed, Ayan A. Mohamed, Mario J. Nesvig, Ikram F. Osman, Judy N. Penh, Julie Perez Ponce, Avory Phommavongsa, David Quach, Sara K. Ramlochan, Samantha J. Ramos Arce, Samuel J. Redden, Henry T. Saykeo, Madeline M. Schwarz, Arayaan K. Shariff, Cole P. Sieben, Elijah N. Simington, Owen W. Streeter, Jackson D. Strowbridge, Jayla R. Thompson, Cassidy L. Turner, Makensy T. Var, Kristen L. Vongprachan-Sin, John A. Warns, Jaiden N. Wells, Kevin A. Zaldana Portillo

Events

Recommended for you